В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?Перед тим, як висаджувати будь-яку культуру, потрібно визначитися з термінами, щоб не допустити як занадто раннього дозрівання розсади, коли не буде можливість пересадити її в грунт, так і занадто довгого її дозрівання, яке дозволить пропустити ідеальний період для висаджування. У цій справі важливо дотримати золоту середину, яка дозволить посадити овочі і не рано, але і не пізно. Ми пропонуємо вам розглянути сприятливі дні в березні для посадки томатів і перцю, щоб в кінцевому результаті отримати багатий урожай.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?
Сприятливі дні в березні для посадки томатів і перцю

Посадка томатів і перцю в березні – сприятливі дні

Досвідчені дачники, при висаджуванні овочів користуються такими способами, що дозволяють уточнити термін їх висаджування:

 • Можна брати до уваги терміни, які вказуються на упаковці насіння виробниками. Цей спосіб підходить в тому випадку, якщо насіння для висаджування купуються в спеціалізованих магазинах.
 • Використання місячного календаря. Як правило, найкраще висаджувати розсаду в період, коли Місяць росте. У 2017 році такі дні припадають на самий початок і середину березня місяця;
 • Використання досвіду, набутого в минулі сезони.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?

Коли висаджувати перець?

Перед тим як висаджувати насіння перців на розсаду, потрібно перевірити, чи підходять в принципі вибрані насіння для посадки. Для цього проводять процедуру їх замочування, зазвичай якісне насіння набухають від води, а ті, від яких можна й не дочекатися паростків, не змінюються.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?

Після вибору насіння, можна приступати до їх пророщування, для чого потрібно підготувати вологу марлю, в яку загорнути насіння. Через кілька днів насіння, що пустили паростки можна пересаджувати в ємності, наповнені грунтом. Місяць показує, що насіння зійде, якщо їх висаджувати в перші дві декади березня. Якраз, по закінченні шістдесяти днів (необхідних для того щоб розсада зміцніла і набрала потрібну силу), їх можна буде висаджувати в грунт.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?Якщо витримати розсаду перців протягом тривалого часу, культура може занадто сильно витягнутися, що позначиться на врожайності і сприйнятливості до інфекційних захворювань. Окремо потрібно відзначити той факт, то щороку висаджувати перці в березні і вважати, що це найсприятливіший період, не слід. Тому що Місяць проходить фази свого росту щороку в різний час, тому і терміни висаджування перців можуть рік від року різнитися.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?

Коли висаджувати томати?

Томати – це культура, насіння якої піддаються додатковій обробці, ще на стадії упаковки. Це робиться спеціально для того щоб уберегти їх від передчасного псування. Незважаючи на таку ретельну підготовку, насіння томатів теж вимагають підготовки до висаджування:

 • Дезінфекція, що проводиться шляхом замочування в марганцівці.
 • Перевірка на свіжість і здатність до схожості, шляхом занурення в рідину.
 • прогрівання насіння.
 • пророщування.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?

Для висаджування потрібно вибирати великі насіння, щільні і важкі, саме такі екземпляри, як правило, показують найвищу схожість. Для того щоб насіння розвивалися швидко і якісно їх можна періодично підгодовувати протягом усього періоду вирощування розсади.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?

Не слід висаджувати томати в період, коли Місяць знаходиться в повній своїй зрілості, або зовсім молода. А ось період її активного зростання підходить для вирощування розсади якнайкраще, в цей період зростає не тільки Місяць, але і висаджені в грунт, насіння томатів.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?

Не варто забувати про те, що розсада, навіть висаджена в грунт за всіма існуючими правилами, обов’язково вимагає додаткового догляду:

 • своєчасного поливу.
 • проведення розпушування.
 • Своєчасного видалення бур’янів.
 • регулярних підгодівлі.
 • Пасинкування і підв’язування при наявності такої необхідності.

Якщо ви врахуєте сприятливі дні в березні для посадки томатів і перцю і будете дотримуватися всі, зазначені вище умов, отримання багатого врожаю овочів гарантовано.

В які дні березня найкраще висаджувати томат і перець?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *