Ванна кімната в спальніВанна кімната в спальні

Хочете в вашої спальні облаштувати ванну? Продуманий інтер’єр спальні з ванною кімнатою є одним з функціональних і сучасних рішень для власників нового житла. Як послідовно організувати два інтер’єру, щоб вони гармоніювали і поєднувалися?

Ванна кімната в спальні – що необхідно пам’ятати?

Ванна, яка знаходиться поруч з головною спальнею – це відмінне рішення для людей, які при організації свого житла, перш за все, враховують комфорт. Буде це ванна безпосередньо в спальні або в окремій кімнаті, незалежно від вибору, простір спальні і ванни слід розглядати як єдине ціле.

Ванна кімната в спальні - що необхідно пам'ятати

Ми звикли моделювати будинок, в якому, як правило, одна ванна кімната. Але тепер все частіше люди ламають цей стереотип, передбачають гостьові санвузли, щоб забезпечити собі і гостям усамітнення і трохи розкоші. Цікаво, що на Заході інтер’єр будинку з числом санвузлів, відповідним кількістю спалень є стандартним рішенням. Тоді кожен член сім’ї має свою власну ванну кімнату.

Безумовно, ванна кімната, розташована поруч зі спальнею не може бути єдиним санвузлом в будинку. В іншому випадку вашим гостям і вам буде вкрай незручно. Тому, якщо ви зважилися на розташування ванній в своїй спальні, необхідно подбати про ще один санвузлі.

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Ванна кімната може бути відокремлена від спальні тільки екраном, листом опалового скла або традиційними дверима. Ви також можете залишити її відкритою, а при необхідності, затуляти фіранкою з тканини.

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Обидві зони – нічного відпочинку і релаксації у ванній, повинні взаємодіяти один з одним, так що ви повинні облаштувати їх відповідно до принципів одного стилю. Хороший варіант – вибрати загальне для обох кімнат підлогове покриття. На підлозі у ванній кімнаті можуть бути успішно постелено водонепроникні панелі, які можна продовжити в іншій кімнаті.

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Приклад. Інтер'єр спальні та ванної в стилі лофт із сучасною підлоги раковиною

Приклад. Інтер’єр спальні та ванної в стилі лофт із сучасною підлоги раковиною

Комбінація стилістики цих двох приміщень повинна бути продовжена в аналогічних кольорах стін. Якщо ви вибрали фарбу в відтінках бежевого і білого для спальні, то схожі кольори повинні з’явитися в прилеглій ванній. Пропорції використовуваних квітів, можуть бути різними, ви можете використовувати їх в будь-яких комбінаціях.

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Дизайн спальні з ванною кімнатою

Ще однією умовою, яке допоможе об’єднати обидва приміщення, буде підбір деталей і аксесуарів, які стосуються одного стилю і в схожій колірній гамі. У ванній кімнаті це будуть рушники та дзеркало, а в спальні ліжко, покривало або плед, штори на вікні, і дзеркало на комоді. Всі аксесуари повинні мати однаковий колір, тему та інші спільні риси, типові для обраного стилю дизайну інтер’єру. Наприклад, в обох кімнатах може бути використана дерев’яними меблями або твори мистецтва на стінах, дзеркала можна прикрасити однаковими рамами.Ванна в спальні – дизайн

Деякі пари вирішуються влаштувати ванну прямо в спальні, вставивши ванну в нішу або просто розташувавши її в центрі кімнати. Хоча більшості людей підтримання особистої гігієни в приміщенні, де вони сплять, здається шокуючим, насправді цей тип рішення є поверненням до давніх традицій. Колись мідний таз, нічний горщик і глечик води були стандартними елементами спальні. Тоді це було продиктовано практичними міркуваннями, а саме відсутністю доступу до проточній воді.

Ванна в спальні - дизайн

Пристрій і дизайн ванни в спальні 2 в 1 вимагають великого простору, так що це рішення можуть дозволити собі власники великих будинків, в цьому випадку таку ідею треба буде враховувати вже на стадії проектування. Відповідна площа обов’язкове, в іншому випадку скупчення меблів і сантехніки викликає почуття захаращеного простору.

Оригінальний інтер’єр і більше часу разом

Комбінація спальні з ванною забезпечує додаткові хвилини вранці і ввечері, які можна провести поруч із близькою людиною. Уже цей аргумент буде для багатьох переконливим, тим більше, що в сучасному світі всім не вистачає часу для спілкування.

Оригінальний інтер'єр і більше часу разом

Оригінальний інтер'єр і більше часу разом

Для організації такого інтер’єру в обмеженому просторі ви можете вибрати тільки душ без ванній. Для великих просторих кімнат дизайн може містити оригінальні рішення, такі, наприклад, як прозорі перегородки та люксові варіанти меблів і сантехніки.

Ванна кімната в спальні

Ванна кімната в спальні

Ванна кімната в спальні

Ванна кімната в спальні

Ванна кімната в спальні

Ванна кімната в спальні

У цьому рішенні варіанти реалізації, за великим рахунком, обмежені тільки бюджетом і фантазією. Але все ж існує два основних напрямки дизайну:

  • перший варіант – інтер’єр ванної, який буде продовженням стилістичних рішень, які використовуються в спальні;
  • другий варіант – це організація інтер’єру на основі противаги або рішення з інтригуючою контрастом.

В обох випадках варто, безумовно, скористатися послугами професійних дизайнерів, які з урахуванням ваших уподобань складуть правильний план ремонту.

Двері і перегородки

При проектуванні кімнати для сну з ванною, варто передбачити надійні двері з хорошими акустичними властивостями, які дозволяють забезпечити тишу, а також хорошу вентиляцію. У разі застосування єдиної конструкції можуть бути встановлені розсувні двері для двох кімнат, які дозволяють повністю відкрити ванну в спальню або повністю їх розділити.

Двері і перегородки

У разі приміщення «2 в 1» застосовується той же принцип, який ми використовуємо, влаштовуючи кухню, відкриту для вітальні. Ви повинні вибрати елементи двох приміщень в тому ж стилі і в подібній кольоровій гамі. У той же час ми повинні пам’ятати, що треба підкреслити різні зони кімнати, наприклад, виконати підлога з плитки навколо окремо стоїть ванній.

У сучасному інтер’єрі спальня з ванною стає все більш популярним рішенням. Це обумовлено досить великою площею сучасного житла, що дозволяє здійснити подібні проекти і високою функціональністю такого варіанту.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *