Варіанти інтер’єрів, шпалери і модний інтер’єр, сучасні ідеї – шпалери в два кольори в залВаріанти інтер'єрів, шпалери і модний інтер'єр, сучасні ідеї - шпалери в два кольори

У минулому столітті це був єдиний наявний у продажу варіант паперової продукції для домашнього декорування стін. Пізніше вони поступилися місцем фарбованим стінам. А сьогодні? Тисячі або десятки тисяч узорів, текстури, різні матеріали … це більше не доповнення до меблів і ваз, а часто основний елемент декору будь-якого будинку.

Вони надають відповідний характер, світло і клімат будь-якого інтер’єру. Той, хто не відчуває себе дуже добре в обклеєних однаково чотирьох стінах, завжди може залишити одну стіну під плитку, фарбування або декоративну штукатурку. Якщо ми хочемо, щоб наш інтер’єр був індивідуальним, незвичайним, ми можемо задуматися про фотошпалери. Відмінний спосіб використання фотографій, які ми самі зробили – створити, використовуючи їх, шпалери, модний інтер’єр. В результаті, стіна стане центром нашого будинку.

Різноманітна палітра кольорів робить їх одним з найбагатших оздоблювальних матеріалів для стін. Грандіозність колірних відтінків задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів. Часто самі виробники диктують сучасні ідеї – шпалери двох кольорів або трьох кольорів, які можна зіставити, комбінуючи їх на стінах. Вони поєднують в собі незвичайні кольори і пропонують багато можливостей для їх розміщення.

Сучасні ідеї оздоблення стін – шпалери в два кольори в зал

В даний час найбільш популярними є контрасти кольору, або незвичайні поєднання, які, на перший погляд виглядають дуже незвично. Прикладом можуть бути шпалери двох кольорів в зал, наприклад в комбінації червоний з рожевим, оранжевим або бірюзовим. Таке розташування шпалер двох кольорів є найбільш поширеним в східному стилі, особливо з квітковим орнаментом. Набирає популярності в останні роки використання незвичайних декоративних мотивів в модному інтер’єрі.

Якщо ви хочете включити в сучасні варіанти інтер’єрів шпалери різні за кольором, найбезпечнішим варіантом було б використовувати одну модель від одного і того ж виробника. Часто доступні в магазинах набори, які мають ті ж розміри і декоративні конструкції. Це дозволяє вам скласти кілька композицій і варіантів інтер’єрів, з шпалерами в різних кольорах.Якщо ви хочете знайти незвичайні рішення, можна обклеїти тільки окремі місця стін. Решта стіни можуть бути пофарбовані в той же колір або відтінок кольору. Поклейка шпалер під фарбування – це також хороший спосіб захистити області, які найбільш забруднюються і які можна буде часто перефарбовувати. Миються варіанти також будуть підходити під ці запити. Прикладом найбільш стійких матеріалів до води є варіанти, виготовлені зі скловолокна і вінілу. Коли вам набридне грати з кольором або візерунком з них, ви завжди можете зафарбувати їх фарбою. Можна також використовувати оформлення стель шпалерами.

Чому повинні відповідати декоративні матеріали, стилі шпалер в інтер’єрі

Перш за все, стилі шпалер повинні гармоніювати з елементами інтер’єру, які будуть перебувати в приміщенні постійно. Наприклад, з дверима і підлогами. Ви не можете поєднувати візерунки в сучасному стилі з простим і аскетичним інтер’єром кімнати, який нагадують кращі роки бароко. Тоді в вашому домі буде хаос. Ми повинні, перш за все, думати про стиль, в якому ми хочемо представити всю квартиру. Звичайно, ви можете змішати стилі, але це треба робити вміло і з ідеєю. Випадкові рішення можуть зіпсувати інтер’єр чи занехають відображати красу і колір ваших нових стін.

Не варто ставити занадто багато меблів і дрібничок в кімнатах, тоді шпалери будуть прекрасним доповненням до інтер’єру. Він стає більш цікавим, більш затишним і комфортним.

Всі ідеї дизайну інтер’єру мають своїх шанувальників і запеклих противників. Популярність шпалер останнім часом зросла, так як все більше і більше людей вибирають цей досить простий шлях декору. Серед позитивних якостей ми можемо виділити, перш за все те, що вони є ідеальним матеріалом в разі, коли наші стіни не рівні і не докладні. Великі візерунки дозволяють приховати ці недоліки. Ще одна перевага полягає в захисті стін від забруднення. Це важливо для місць, які схильні до швидкого забруднення. Особливо актуально це корисна властивість, якщо в сім’ї маленькі діти, які люблять зображувати картини де їм захочеться. Хороші миються варіанти легко очищаються від несподіваної живопису.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *