Вбудований холодильник в кухонний гарнітур, рейтинг моделей, фотоВбудований холодильник в кухонний гарнітур

Устаткування кухні побутовою технікою – це дуже важливий етап її облаштування. Жодна кухня – велика чи маленька не може обійтися без холодильника. Асортимент цього виду побутової техніки в магазинах дуже великий – це можуть бути міні-моделі і величезні агрегати side-by-side. Ми можемо приховати їх під стільницею або зробити центральним елементом кухні. Одне можна сказати напевно – в сучасному будинку цей побутовий прилад має важливе значення.

Виробники щорічно вдосконалюють моделі і наділяють їх додатковими функціями і параметрами. Задоволене цікавий варіант на сьогоднішній день – це кухонні меблі з вбудованим в неї холодильником. Таке рішення дозволяє заховати побутову техніку за фасадами кухні, представивши весь гарнітур єдиним цілим, що вписується в сучасні модні тенденції. Який вибрати вбудований холодильник в кухонний гарнітур, фото цікавих моделей, на що звернути увагу при виборі та купівлі – про це піде мова в даній статті.

Вибір моделі

Важливий етап покупки – це вибір відповідної моделі, тут багато що залежить від вашого смаку і декору кухні. Сучасна побутова техніка, навіть громіздка, що не спотворює кімнату, а навіть навпаки прикрашає її і може «грати головну роль» в інтер’єрі, якщо ми вибираємо варіант в інтенсивному кольорі або оригінальної форми і розміру. Але чи можна вбудувати холодильник в кухонний гарнітур? Якщо мета стоїть зробити всю кухню єдиним цілим, тоді на допомогу приходить вбудована побутова техніка, яка сховається за меблевими фасадами.

Вбудовані побутові прилади відрізняються тим, що вони мають плоску двері, так що до неї легко монтувати фасади меблів. Як правило, корпус має близько 180 см у висоту, він інтегрований в ту ж меблеву площину, в якій розташовані прилеглі шафи і тумби.

Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником – фото

Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником - фото Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником - фото Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником - фото Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником - фото Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником - фото Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником - фото Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником - фото Кухонний гарнітур з вбудованим холодильником - фото

У вбудованих моделях з одним блоком, холодильна і морозильна камера працюють одночасно. У варіантах з двома блоками, кожна з цих частин автономна і розташована в своїй шафі, таким чином, холодильна і морозильна камери можуть працювати окремо, маючи свої власні джерела живлення. Це корисно, наприклад, коли ми їдемо у відпустку, так як можна відключити електроживлення холодильної камери, яка залишається порожньою, а морозильний відсік залишається включеним. Однак варто зазначити, що окремі агрегати коштують дорожче, ніж цільні.

Вибір розміру

Зовні багато моделей виглядають практично однаково, але якщо знати деталі, можна помітити істотну різницю, крім того, є велика різниця в розмірі. На що потрібно звертати увагу перед тим, як здійснити покупку?

В даний час існує безліч вбудованих моделей.

Можна вибрати варіант з висотою:

 • до 89,9 см;
 • від 120 до 129,9 см;
 • від 140 до 149,9 см;
 • від 150 до 169,9 см;
 • від 170 до 179,9 см;
 • від 180 см і вище.

і шириною:

 • до 54,9 см;
 • від 55 до 57,9 см;
 • від 58 до 61,9 см.

Це ті ж розміри, які мають окремо стоять агрегати, так в чому ж різниця? Різниця в тому, що вбудована техніка при аналогічних розмірах характеризуються меншим корисним об’ємом. Вона трохи вже і дрібніше, тому що повинна вписуватися в простір кухонного шафи.

Забезпечення належної циркуляції повітря

Хоча вбудовані моделі є більш вузькими і дрібними всередині, вони займають більше місця – це пов’язано з необхідністю забезпечити достатню вентиляцію. Стінки техніки не можуть повністю прилягати до корпусу шафи, тому що їй необхідно вільний простір, який забезпечує належний вихід тепла, що генерується пристроєм. А це, в свою чергу, захищає техніку від перегріву і пошкодження.

Для того, щоб забезпечити належну вентиляцію нам потрібен великий повітрозабірник знизу і відведення повітря зверху, що забезпечить вільну циркуляцію повітря. Між задньою стіною техніки і задньою стінкою шафи повинен бути зазор близько 4 см.

Якщо кухня велика, кілька зайвих сантиметрів не буде створювати проблем. Однак, якщо на рахунку кожен сантиметр – краще все точно прорахувати або зробити вибір на користь стоїть окремо техніки.

Холодильник, монтажу під стільницю кухні

Для невеликої кухні, в якій дуже мало місця, можна купити варіант, який вбудується під стільницю. Його висота не перевищує 90 см, так що він легко поміщається під кухонним столом.

Холодильник, вбудований під стільницю кухні

Незалежно від глибини його висота залишається незмінною – це забезпечує необхідний простір для циркуляції повітря. Такі варіанти мають меншу ємність, але достатній обсяг для однієї людини або пари.

Холодильник, вбудований під стільницю кухні

Параметри і функції

Безвідмовний, що гарантує довгий термін служби і енергозберігаючий – ці та інші властивості повинні характеризувати хороший холодильник. Коли він буде встановлений в меблевий шафа, доступ до нього буде складний, і будь-які зміни будуть проблематичними. Так що не варто ризикувати. Крім того, варто вибрати варіант з такими функціональними можливостями, як No Frost і Multiflow.

 • Система No Frost несе відповідальність за обмін повітря і його осушення. В результаті іній не осідає на полицях і стінах або на самих продуктах. Моделі з цією системою забезпечені спеціальними контейнерами – випарниками, в яких пристрій збирає водяна пара, щоб потім перетворювати його в лід. Такі моделі вимагають зберігання харчових продуктів (наприклад, холодного м’яса або сиру) в пластикових контейнерах, так як низька вологість сприяє їх висиханню.
 • система Multiflow впливає на рівномірний розподіл холодного повітря усередині холодильної та морозильної камер. Холодне повітря видувається на кожну полицю, так що охолодження відбувається рівномірно у всіх частинах камери. Ця опція також прискорює охолодження після відкривання дверцят холодильної камери. Технологія Multiflow продовжує термін зберігання продуктів харчування.

вбудований холодильникМожливість вбудовування техніки є відмінним способом для створення унікального дизайну кухні. Оцінити це рішення зможуть люди, які люблять класичну меблі, серед якої сучасна побутова техніка може виглядати дещо дивно, порушуючи гармонію. Хорошим рішенням буде вбудований варіант для відкритої кухні-вітальні, де класичний холодильник буде виглядати дещо несоответствующе інтер’єру зони відпочинку.

При покупці холодильника, що вбудовується важливо також врахувати:

 • Тип – кількість дверей і місце, в якому встановлений морозильник. Однодверні моделі, як правило, мають невелику окрему дверцята морозильної камери, розташовану всередині холодильної камери або не мають його взагалі.
 • Загальна місткість – модель для сім’ї з п’яти чоловік повинна помістити в цілому близько 300 літрів їжі. Менші за розміром сім’ї або самотні люди можуть вибрати пристрій з меншою ємністю.
 • Клас енергоспоживання – вказується літерами від А до G. Визначає ставлення річного споживання енергії пристрою до стандартного споживання енергії цим типом пристрою. Пристрій класу A +++ є найбільш економічним.
 • Об’єм морозильної камери – морозильний відсік для сім’ї з п’яти чоловік повинен помістити близько 50 літрів їжі. Для невеликих сімей можна вибрати варіант з меншою морозильною камерою.
 • Ємність – холодильна камера для сім’ї з п’яти чоловік повинна мати обсяг не менше 220-250 літрів.

Система No Frost – на що потрібно звертати увагу при виборі?

Безморозний холодильник дуже зручне рішення – він не вимагає складного відтавання, а також дозволить продуктам харчування довше залишитися свіжими. Але треба мати на увазі кілька важливих принципів, які застосовуються для установки вбудованого холодильника системи No Frost.

Виробники постійно змінюють і вдосконалюють систему No Frost – тому на ринку існує кілька рішень, які відрізняються способом роботи і назвою:

 • No Frost – це базова версія, яка охоплює тільки холодильну камеру;
 • Semi No Frost – включає морозильну камеру, але не холодильну;
 • Frost Free (або Full No Frost) – працює як в морозильній камері, так і в холодильній; він використовує дві схеми циркуляції повітря, так що запахи з двох камер не змішуються;
 • Low Frost – це система, яка працює як No Frost, однак, не виводить весь вологе повітря з пристрою. Ефект вона дає такий, що іній з’являється, але не так часто, як у випадку звичайних холодильників.
 • Автоматичне розморожування – моделі з такою функцією розморожуються самі, користувачеві не потрібно контролювати рівень заморозки, так як система самостійно приймає рішення. Збільшується мінімальна температура охолодження, щоб з’явився лід розтанув і вода стекла в спеціальний контейнер.

Для правильної роботи моделі з системою No Frost необхідна належна вентиляція. При покупці No Frost треба подбати про вентиляційні отвори в корпусі меблів. В іншому випадку, техніка може перегрітися і перестати працювати належним чином.

Для корекції потоку повітря потрібно два входи в кухонних шафах:

 • нижній (який буде служити для забору свіжого повітря через нього);
 • верхній (який буде відводити вологе тепле повітря).

вентиляція

Виробники рекомендують, щоб обидва отвори мали площу щонайменше 200 см². Нижній отвір зазвичай розташовується на передній частині меблів, а верхнє – на задній. Для того, щоб забезпечити вільну циркуляцію повітря, слід пам’ятати також про те, що необхідно залишити простір між задньою частиною техніки і стіною – воно має становити не менше 5 см. Перед встраиванием нового побутового приладу, обов’язково слід прочитати інструкцію з монтажу.

Рейтинг і ціни

Нижче представлені деякі цікаві моделі вбудованої техніки, які стануть вдалим рішенням для кухні.

Варіанти в діапазоні цін 35000-45000 рублів

Що ми отримуємо за цю ціну? Респектабельний холодильник з класом енергоспоживання A + без будь-яких надмірностей. Моделі з цього діапазону можуть мати і не мати систему no frost, вони зазвичай місткі, тихі (що особливо важливо, якщо вітальня суміщена з кухнею і в цій кімнаті хтось спить). Ці холодильники зазвичай мають відділення для овочів. Ось деякі моделі з цієї категорії:

 1. Electrolux ENN12800AW – має ціну близько 38000 рублів. Клас А +, велика ємність в стандартних розмірах: 75 л морозильна камера з 3 ящиками, і 202 л холодильна камера. Не має системи No Frost, зате є автоматичне розморожування холодильної камери, але не морозильної. Працює тихо (рівень шуму – 36 дБ), споживання електроенергії – 297 кВт-год на рік. Має два висувних ящика для овочів, може заморожувати 4 кг на добу, а в разі збою живлення витримує 22 години.Electrolux ENN12800AW
 2. Whirlpool ART A + SF 6510 за ціною 46000 рублів. Категорія A +, споживання енергії 299 кВт-год на рік, хороший потенціал (195 л холодильна камера і 80 л морозильна), тиха робота – 35 дБ. У разі відключення електроенергії, ми маємо 19 годин безпечного зберігання продуктів харчування. Має стелаж для пляшок і технологію «шосте відчуття», антибактеріальний фільтр і технологію «Stop Frost», що дозволяє розморожувати тільки каталізатор, який збирає весь лід.Whirlpool ART A + SF 6510

Варіанти в діапазоні цін 45000 – 50000 рублів

У цьому ціновому діапазоні досить багато моделей, які мають ті ж функції, які вже описані в попередній цінової категорії. Тим не менш, вони мають деякі цікаві особливості.

 1. Gorenje RKI 5181 ціна 45000 рублів, категорія А +, споживання енергії 291 кВт-год на рік, гучність 41 дБ, велика холодильна камера – 221 л і морозильна камера 61 л. Такий варіант буде хорошим варіантом для тих, хто вважає за краще мати велику холодильну камеру і невелику морозильну. На додаток до відокремлення для овочів є також відсік Fresh Zone для м’яса і риби при температурі від 0 ° С.Gorenje RKI 5181
 2. Whirlpool ART 880 A + NF в ціні від 55000 рублів, категорія А +, споживання енергії 312 кВт-год на рік, рівень шуму 38 дБ, холодильна камера ємністю 201 л і морозильна – ємністю 63 л. Має систему No Frost, 2 термостата, здатність заморожувати 9 кг в день, технологію «шосте відчуття» (датчики, які автоматично регулюють температуру в холодильній камері, щоб дотримувався необхідний рівень вологості). Є також змінний антибактеріальний фільтр, який ловитиме забруднення, пліснява і бактерій, тим самим пристрій усуває неприємні запахи.Whirlpool ART 880 A + NF
 3. Electrolux ENN12803CW в ціні від 45000 рублів, категорія А +, споживання енергії 296 кВт-год на рік, гучність 35дБ, холодильна камера ємністю 200 л і морозильна камера ємністю 75 л. Не має системи No Frost, але має функцію автоматичного розморожування холодильної камери, функцію швидкого охолодження і заморозки. Функція «канікули» дозволяє економити енергію під час тривалої відсутності. Також є сигналізатор відчинених дверцят і окреме електронне управління.Electrolux ENN12803CW

Кухня повинна бути обладнана хорошим холодильником, який є одним з найбільш важливих предметів побутової техніки в наших будинках. Сьогодні ринок є надзвичайно динамічним, так як виробники пропонують нам кожен сезон нові моделі технологічних чудес, покращуючи пропозицію. Обрана модель повинна виконувати свою основну функцію – охолодження, однак, є цілий ряд інших функцій, які можуть зробити життя простіше. Це саморазморажіваніе, окремі вентиляційні камери, бактерицидну покриття та інші. Важливим аспектом при виборі холодильника є ефективність використання енергії. Звичайно, за додаткові функції доведеться заплатити іноді чималі гроші.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *