Велика плитка у ванну кімнатуВелика плитка у ванну кімнату

Наявність керамічної плитки і керамограніта в наших будинках сьогодні, здається цілком природним і звичайним явищем. Ми цінуємо цей матеріал через міцності, легкості у використанні, він ідеально підходить для приміщень з високою вологістю.

Нові тенденції в дизайні інтер’єру, які ставлять в пріоритет легкість, простоту форм і відкриті простори дозволяють йому грати нову, більш важливу роль. Плитка великих форматів добре поєднується не тільки з мінімалістським інтер’єром, підкреслюючи його сучасний характер, але також з інтер’єром в заміському стилі або стилі гламур. Якщо її покласти на підлогу ванної, можна отримати гладку, майже безшовну поверхню, яка буде відповідати будь-якого інтер’єру, при цьому в магазині можна вибрати з великого числа дизайнів, текстур і квітів.

Великий розмір плитки є ефектним рішенням, все частіше і частіше ми вибираємо її для наших ванних кімнат. Однак, не в будь-якій кімнаті вона буде добре виглядати. Її укладання також вимагає деяких знань і навичок.

Велика плитка у ванну кімнату – модний дизайн

В даний час великі пластини для стін і підлоги є дуже модним способом обробки ванної кімнати. Найчастіше використовується великих розмірів плитка для підлоги в ванну кімнату, але іноді її використовують також і для облицювання стін. Останнім часом плитка великих розмірів для ванни, як облицювальний матеріал стає все більш популярною, тому виробники випускають її в досить великому асортименті. Слід враховувати, що укладання великого кахлю набагато складніший процес, ніж звичайного, тому це повинні бути вироби з однаковою товщиною і рівномірними краями, не варто економити на якості.

Велика плитка у ванну кімнату - модний дизайн

Більшість таких виробів мають розміри:

  • 40 × 40 см,
  • 30 х 60 см,
  • 60 х 60 см,
  • 30 х 90 см,
  • 120 х 60 см,
  • і навіть 100 × 300 см.

Ви також можете замовити вироби індивідуальних розмірів, щоб вони ідеально відповідали розміру кімнати, де будуть використовуватися для обробки. Звичайно, таке рішення обійдеться вам дорожче.

Велика плитка у ванну кімнату - модний дизайн

Укладання великий плитки в ванну кімнату

Всупереч видимості, установка плиток великого формату не швидка справа і дуже клопітка. Великі формати вимагають ретельної підготовки поверхні і високої точності під час укладання.

Велика плитка керамічна для підлоги ванної повинна бути покладена на абсолютно рівну поверхню. При нерівномірності покриття клейовий розчин не буде працювати як потрібно, покриття не буде довговічним. Якщо ви розмістите її на стіні, то необхідно попередньо ідеально вирівняти стіну. Для статі, на який планується укладання великоформатної плитки, використовуються самовирівнюючі розчини. Допустима різниця по висоті на відстані 2 м не повинна перевищувати 3 мм. Рекомендується також грунтовка підкладки для мінімізації поглинання води з клейового розчину. Клей повинен мати високий ступінь деформованості (клас S1). Це нівелює вплив тиску під час експлуатації і запобігає тріщини покриття. Товщина клейового шару може бути в межах 5-20 мм.Укладання великий плитки в ванну кімнату

Великі пластини зазвичай укладають з вузькими швами. Важливо також застосовувати відповідний розчин, який нівелює напругу, що виникає, наприклад, під час розширення плитки в результаті підігріву підлоги або під впливом навантажень.

Ви повинні бути виключно обережними з пластинами великого формату. Іноді вони бувають дуже важкі. Їх товщина також часто нижче, ніж у стандартних варіантів (7-10 мм), вона, як правило, становить лише 3, 4 або 5 мм, тому такі вироби можуть бути зруйновані при необережної роботі. Для зручності при укладанні використовуються власники-присоски. З причини підвищеної складності такої роботи, для укладання потрібно дві людини, щоб забезпечити правильність установки.

В якій ванній можна використовувати плитки великого формату?

Великі плити не підходять для будь-якого інтер’єру. Вони виглядають найефектніше в просторих ванних кімнатах. На невеликій площі, великий розмір плитки може створити переважна враження і збільшити почуття тісноти. Велика плитка в маленькій ванній буде виглядати ефектно, якщо ви правильно підберете затірку, вона не повинна виділятися і повинна візуально створювати з плиткою одне ціле. У цьому випадку таке покриття дозволить візуально трохи розширити простір.

Гладка, однорідна поверхня, яку ми отримуємо на підлозі у ванній з великих плиток, буде дуже добре відповідати інтер’єру і внутрішнього оздоблення в стилі мінімалізму.

Велика плитка у ванну кімнату - модний дизайн

Відповідно обрана текстура і колір плитки великого формату також добре працює для інтер’єру, оформленого в класичному стилі.

Велика плитка у ванну кімнату - модний дизайн

Великий розмір плитки підкреслить гідний розкішний декор такого роду приміщень.

Велика плитка у ванну кімнату - модний дизайн

Цей модний матеріал для обробки підлоги і стін є ідеальним тлом для мінімалістських образів, він зможе підкреслити сучасний характер простору, створюючи однорідну поверхню, схожу на камінь, метал і навіть дерево. Цей варіант обробки завойовує серця любителів дизайну.

Виробники намагаються зробити зовнішній вигляд цього оздоблювального матеріалу як можна більш схожим на натуральний камінь, тому асортимент характеризується широким діапазоном кольорів з сірої палітри. Для прихильників промислового клімату створені чудові металеві емалі для покриття пластин, при цьому покриття разюче нагадує нержавіючу сталь, мідь і навіть залізну іржу.

Кам’яні пластини, що імітують унікальну красу природних матеріалів, характеризуються більшою стійкістю до дії хімічних речовин і бруду. Ми можемо знайти як полірований камінь, що створює однорідну поверхню, що нагадує мармур, граніт, піщаник, так і камені з іншими поверхнями.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *