Відгуки про парнику Пролісок – жахливий чи ні?Міні-парники і теплиці різних конфігурацій досить часто встановлюють дачники на своїх ділянках. Кожен з них має свої переваги і недоліки в порівнянні з іншими моделями. Досить популярний останнім часом парник Пролісок (Відгуки – жахливий чи ні, допоможуть вам прийняти рішення), являє собою дуги з гнучкого пластику, які покриває волокно з екоматеріала. Чи варто встановлювати цей парник? Давайте дізнаємося думку фахівців.

Відгуки про парнику Пролісок - жахливий чи ні?
парник Пролісок – відгуки: жахливий чи ні

Відгуки про парнику Пролісок

Надійна така конструкція? На кінчиках дуг парника знаходяться кілочки, які потрібно зафіксувати в грунті, після чого ця конструкція здатна протистояти вітру і досить добре тримається в розкладеному положенні. Для утримання ековолокна застосовуються затискачі із пластику, які можна рухати по кілка. Тим самим відкриваючи теплицю і забезпечуючи всередину неї доступ повітря.

Відгуки про парнику Пролісок - жахливий чи ні?

Як матеріал, що покриває теплицю Пролісок, застосовують плівку з поліетилену різної товщини:

 1. Найнижча її щільність становить близько 30 г / м, вона призначена для температури не нижче мінус двох градусів і прекрасно захищає як від сонця, так і від нічних заморозків навесні.
 2. Середня щільність дорівнює приблизно 50 г / м, це досить щільний матеріал, який здатний утримати тепло всередині теплиці навіть восени і в теплу зиму, при температурі до мінус п’яти градусів.
 3. Найбільш щільне полотно від 60 г / м утримує тепло найсильніше і застосовується в зимовий період (при температурі до мінус шести градусів).

Відгуки про парнику Пролісок - жахливий чи ні?

Те, яке волокно покриває дуги парника Пролісок, теж має важливе значення:

Спандбонд: відмінно пропускає вологу і повітря, завдяки чому, культури вирощуються під ним отримують так необхідний їм кисень. Перевагою цього матеріалу є створення невеликої тіні, яка береже ніжну листя від опіків. Це досить легкий матеріал, але він погано зберігає тепло і служить до трьох років.Відгуки про парнику Пролісок - жахливий чи ні?
Плівка: утримує тепло і вологу, створюючи, тим самим, ефект парника. Цей парник обов’язково потребує провітрюванні, до того ж, це покриття не дуже міцне і служить не більше двох років.

Відгуки про парнику Пролісок - жахливий чи ні?

Позитивні відгуки дачників:

 • Простота складання і установки.
 • Доступність і низька ціна.
 • Здатність захисту рослин від сонячних променів.
 • Не вимагає установки фундаменту.
 • Сприяє провітрювання грунту, що зменшує ймовірність виникнення різного роду грибків.

Негативні відгуки дачників:

 • Труднощі з установкою в вітряну погоду.
 • Часто він має чималу довжину, що створює додаткові труднощі при його зборі та встановлення.
 • Не в силах створювати захист від досить сильних заморозків.
 • Не підходить для вирощування високих культур.

Парник Пролісок зовсім не важко побудувати власними руками. Для цього потрібно підібрати відповідні за розміром труби з пластика (найкраще віддати перевагу матеріал з вмістом металу), які необхідно розрізати за допомогою лобзика на рівні за розміром частини. Матеріал, який буде використовуватися для накриття арки, потрібно прострочити, окремо залишаючи кишеньки для труб. Кілочки має сенс зробити з дерева, після чого матеріал потрібно закріпити спеціальними кліпсами, для цієї мети відмінно підійдуть звичайні прищіпки. Як видно, зробити такий парник зовсім не важко.

Відгуки про парнику Пролісок - жахливий чи ні?

Отже, відмінним виходом для ділянки, на якому не дуже багато вільного простору, стане парник Пролісок. Відгуки – жахливий чи ні – допоможуть вам прийняти рішення. Його можна застосовувати з метою попереднього загартовування молодої розсади, парник буде утримувати тепло всередині, чи не перегріваючи ніжні культури. Допомагаючи їм при цьому набиратися сил і готуватися до життя у відкритому грунті.

Відгуки про парнику Пролісок - жахливий чи ні?

Дивіться також відео:

Парник «Пролісок» для дачі – відгук садівника

https://youtube.com/watch?v=sI-FKCd_nD0Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *