Відкрита кухня дизайн, інтер’єр кухні вітальні, сучасні ідеїВідкрита кухня дизайн, інтер'єр кухні вітальні, сучасні ідеї

Ритм сучасного життя – в бігах і поспіху також переноситься в наше житло. Ми відкриваємо простору, об’єднуємо інтер’єри і перемішуємо їх функції. Ми перетворюємо традиційні кухні в квартирі в відкриті в вітальню, надаємо приміщенню зовсім інший дух. Тепер воно призначене не тільки для нудного праці, тому що поруч з кухарем знаходиться вся сім’я і приготування вечері перетворюється в спільне дозвілля.

Якщо кухня об’єднана з вітальнею, в ній намагаються обмежити кількість посуду, начиння і робочих місць. Все зайве ховають в закриті шафи, таке приміщення повинне бути більш ошатним, ніж традиційна кухня. Сучасний інтер’єр кухні в квартирі передбачає створення багатофункціональних шаф і маленького «острова» в середині. Такі композиції здатні звести до мінімуму враження від кухні, як від місця, використовуваного тільки для приготування їжі.

На іншому полюсі знаходяться інтер’єри, які не ховають свої функції, виділяють видимі атрибути: духовку, витяжку, великі стільниці, і навіть каструлі і сковорідки висять на гачках. Найкраще зберегти золоту середину, подбати про естетику, не жертвуючи комфортом. Важливо створити великий простір, обладнання та опорядження – все повинно бути разом, а також розташування меблів в кухні повинно підкреслювати естетику, а й бути в той же час практичним.

Організація простору і дизайн інтер’єру кухні їдальні. Невелика кухня доставляє багато незручностей. Маленьке простір унеможливлює наповнення її всім обладнанням, необхідним для підтримки комфортного рівня життя, тому якщо це можливо, багато хто робить поєднання кімнати з кухнею і отримують більше місця. В даний час сучасний інтер’єр кухні не може задовольнятися тільки плитою і холодильником, раковиною і шматком стільниці.

Що нового з’являється в останні роки на кухнях:

  • варто знайти місце, в якому буде розміщена духовка і мікрохвильова піч;
  • під стільницею потрібно додатковий простір для посудомийної машини;
  • раковина, як правило, має два відсіки, а під нею стоїть знайти місце для системи фільтрації води;
  • холодильник зручний двома дверима, він також займає більше місця;
  • на стільниці варто знайти місце для кавомашини, хлібопічки, соковижималки, мультиварки, пароварки, а може ще тостера, Ломтерізки або кухонного комбайна;
  • в закритих шафах чекають своєї години йогуртница, м’ясорубка, міксер, блендер, лапшерізка, ветчінніца, овочерізка і ще маса винаходів цивілізації, які спрощують нам життя і приготування смачної і різноманітної домашньої їжі.

Інтер’єр кухні вітальні сучасні ідеї

Спосіб аранжування сучасного інтер’єру відкритої кухні вітальні залежить від величини нашого приміщення, його форми, а також від можливостей придбання різних матеріалів і фантазії.

Використання посудомийної машини передбачає наявність більшої кількості посуду і столових приладів. Крім того, мода на нові страви і випічку стала причиною того, що ми повинні мати більш широкий набір страв: страви для пирогів і кексів-маффинов, форми для випічки і т.д. Незалежно від того, чи використовуєте ви посуд і техніку кожен день або іноді, у них повинно бути своє місце. Невелика кухонька – це втрата для родини і суспільного життя, а ми закриваємо собі можливість створити альтернативу вітальні і справжній центр сімейного життя. Тому багато сімей, якщо конструктивні особливості квартири дозволяють, поєднують обідню і робочу зону з вітальнею.Сучасна відкрита кухня, дизайн якої повинен бути сучасним, повинна бути великою і відкритою. Велика їдальня повинна мати площу не менше 12 м2. Ця область дозволяє вільно переміщатися між робочою зоною і обіднім столом, а сидять за столом люди не будуть заважати тому, хто готує їжу. Великі або відкриті приміщення дозволяють відірвати місце прийому їжі від стін і розмістити їх в середині.

Зручною є така відкрита кухня, яка забезпечує часткове відділення від вітальні. Просто варто залишити прохід між кімнатами трохи ширше, ніж стандартні двері, можна виконати його у вигляді арки між кухнею та вітальні. Таким чином, ми робимо великий простір. У той же час, зберігаючи всі стіни, ми не втрачаємо простір, необхідне для шаф і меблів. Частина робочої зони ми також частково можемо приховати стіною. Стільниця може визначити візуальну кордон між кухнею та вітальні.

Відкрита кухня фото

Відкрита кухня фото

Еще один хороший спосіб поділу простору – це розсувні міжкімнатні двері приховані в стіні. Конструкція дозволить вам мати кухню відкритою або закритою залежно від ситуації. Це рішення має ту перевагу, що ми можемо заховати за дверима процес приготування їжі або робочий безлад, якщо там не прибрано або готується їжа з різким запахом або великою кількістю пара.

Відкрита кухня – інтер’єр, ергономіка та комфорт

Кухня, однак, це перш за все, місце для приготування їжі. Якщо стільниця може бути більше, ніж стандартні 80 см, то варто диверсифікувати її висоту, відповідно до різними видами діяльності. Велика кухня відкритого типу дозволить легше знайти місце для зберігання продуктів харчування. Якщо ми ходимо по магазинах раз на тиждень або рідше, то необхідно мати великий холодильник і місткий шафа або комору. У великому просторі розміститься і буфет, або можна ізолювати для нього окремий відсік.

Устаткування – ознака сучасності

Сучасні способи приготування вимагають більше обладнання, і, отже, більше місця. Модний холодильник на двоє дверей (side by side) має ширину більше, ніж поширені 90 см, і якщо мова йде, наприклад, про виробництво кубиків льоду або барі, то буде потрібно ще більше місця. Зручні електричні та газові плити товщиною не менше 60 см, іноді мають закруглену форму, що дозволяє встановити їх в кутку. Модні сучасні печі бувають більше стандартних (стандарт 60 х 60 см). Завдяки збільшеному розміру можна поставити поруч, наприклад, дві сковорідки. Також дуже зручні невеликі прилади: кавомашини, тостери, грилі, печі для випікання хліба та піци, грилі електричні, пароварки та інші.

Дизайн відкритий кухні вимагає дисципліни в організації простору і підтримці порядку. Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу відокремлювати кухню від іншої частини будинку, ви можете зробити це, встановивши розсувні скляні двері. Це виглядає дуже красиво!

Комфорт на кухні вітальні може бути тільки при наявності свіжого повітря і тихо працюючої техніки. Наприклад, витяжка нового покоління або вбудований телевізор з РК-екраном видають менше шуму і не займають багато місця.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *