Вішалка-стійка для одягуВішалка-стійка для одягу

Добре підібрані до інтер’єру елементи меблів, а особливо шафи і вішалки можуть врятувати нас від проблем вічного безладу і розкиданої по кімнатах одягу. Навряд чи хтось із нас може уявити собі спальню без невеликого шафи або вішалки, де ви можете повісити речі, ремені, шарфи і всі види аксесуарів. Проте, бувають ситуації, коли установка шафи в спальні або будь-який інший кімнаті неможлива. В такому випадку можна купити вішалку стійку для одягу підлогову або настінну.

Вішалка-стійка для одягу – альтернатива шафі

Вішалка-стійка для одягу - альтернатива шафіНавіщо замінювати гардероб? Таке рішення в першу чергу є альтернативою для людей, які не мають багато місця в спальні і не хочуть займати весь простір великим і не дуже акуратним гардеробом. Воно також підходить для тих, хто перебуває в процесі переїзду або проживає у тимчасовому житлі і хоче уникнути зберігання речей у валізах і коробках.

А може бути, кому-то просто подобаються пропоновані нині модні стилізації з вішалками у вигляді сходів або припала до душі стійка вішалка для одягу підлогова металева сучасна або дерев’яна в стилі ретро.

Така вішалка виглядає дуже витончено, і, крім того, відрізняється простотою використання.

Дерев’яні підлогові стійки вішалки для верхнього одягу

При правильному використанні підлогова вішалка для верхнього одягу може бути настільки ж функціональною, як шафа, і в той же час вона займає менше місця. Це рішення крім видимих ​​переваг може також мати деякі недоліки. Як боротися з ними?

Вішалка-стійка для одягу

Стійка для одягу з чохлом

Незалежно від того, встановіть ви підлогову вішалку-стійку або підвісну версію в кожному окремому випадку одяг піддається осадження на ній пилу. Тому, ми повинні пам’ятати, що в цій кімнаті необхідно підтримувати чистоту, а також під час чищення та роботи пилососа одяг варто накрити покривалом, а ще краще – спеціальним чохлом, який може продаватися в комплекті з вішалкою. Його також можна придбати окремо або пошити самостійно. Вільно що висить одяг може також стати жертвою домашніх вихованців, тому слід захистити її від забав кішок або собак, коли нікого немає вдома.

Більшість з нас боїться, що таке рішення в спальні може виглядати в деякому роді неохайно. Як можна це виправити? Вигладжену одяг можна акуратно розвісити, підібравши її за кольором. Це може виглядати дуже цікаво, особливо у весняний та літній період, коли наш одяг виглядає весело і строкато, рясніючи інтенсивними квітами. Крім того, легкий і швидкий доступ до речей, і відсутність необхідності шукати щось в шафі, безсумнівно, є великою перевагою такої системи.Вішалки-стійки підлогові для одягу – фотоВішалки-стійки підлогові для одягу - фото

Підлогова металева вішалка для одягу

Підлогова металева вішалка для одягу

Підлогова металева вішалка для одягу

Вішалка-стійка має ще одну важливу перевагу – завдяки цьому рішенню, одяг не мнеться, і на ній не утворюються складки. Це особливо корисно в разі суконь і сорочок, які часто мнуться в шафі.

Але майте на увазі, що вішалка може вмістити набагато менше речей, ніж місткий гардероб, тому люди з великою колекцією одягу повинні також подумати про покупку невеликого комода або великих коробок для одягу, яку носять рідко. Для економії місця на стійці, ми можемо також використовувати спеціальні двоповерхові вішалки, на яких можна одночасно розмістити, наприклад, кілька пар джинсів.

Беручи рішення про конкретну модель, зверніть увагу на деякі важливі питання. Важливі, перш за все:

  • стійкість конструкції;
  • якість матеріалу і виконання;
  • бажано наявність можливості регулювати висоту всієї конструкції, що дозволить нам уникнути складання довгих суконь на підлозі;
  • важливо також зручність переміщення стійки, яке можуть забезпечити колеса з можливістю блокування.

Так, модель на наступному фото, має всі ці переваги, її висота вільно регулюється, а коліщатка дозволяють легко перемістити її в одному місце, що важливо при збиранні або необхідності звільнити приміщення.

Вішалка-стійка

Простота і функціональність цього рішення дозволяють йому купувати багато послідовників серед жінок і чоловіків. Це також гарна ідея для гардероба маленької дитини, яка має переодягатися частіше, і його одяг, як правило, залишається в постійному безладді.

Вішалка-стійка

Наявність різних моделей вішалок дозволить нам вибрати ту, яка підходить під різні стилі інтер’єру – романтичні, дівочі, сучасні, мінімалістські, класичні, футуристичні і інші.

Вішалка-стійка Вішалка-стійка

Отже, якщо у вас занадто багато одягу, з якої ви не знаєте, що робити, то варто звернути увагу на це вигідне, функціональне і модне рішення. Цей предмет меблів, як правило, легко складати, переміщати, він підходить практично для будь-якого місця.

Деякі з моделей можуть бути розміщені в приміщеннях, де досить волого, і звичайні меблі для цих умов не підходить, наприклад, в таких місцях, як ванна кімната або гараж.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *