Висувна кухонна стільниця, кухонні тумба з висувною стільницеюВисувна кухонна стільниця фото

У невеликій кухні може бути зручним і функціональним рішенням обладнати її висувними і розсувними столами. Цікавим і дуже практичним рішенням для дизайну інтер’єру маленької кухні є висувна кухонна стільниця. Такі рішення можуть здійснити майстри з виробництва меблів, а можна купити готові конструкції, проте такі елементи меблів не часто можна зустріти в магазинах. Висувна стільниця або кухонне тумба з висувною стільницею може виконувати безліч функцій: робочої поверхні або столу для прийому їжі, цей механізм також можете приховати техніку.

Кухонні столи з висувною стільницею

Для маленьких кухонь чудово підходять спеціальні висувні механізми, які можна спритно заховати в шафах. Висувна стільниця на ніжках відмінно економить робочу поверхню, на ній легше готувати їжу і навіть можна облаштувати місце для споживання їжі. Стільниці можуть збільшити робочу поверхню кухонного столу до 90 см.

Висувна кухонна стільниця фото

Висувна кухонна стільниця фото

Відмінна ідея для висувною конструкції є використання її в якості обробної дошки або робочої поверхні. Якщо ваша робоча поверхня маленька або заставлена ​​технікою і посудом, а вам треба розкачати великий пласт тесту на пельмені, то висувний стіл стане відмінною ідеєю. Існують такі варіанти, що висуваються паралельно кухонної тумбі і перпендикулярно їй. Другий варіант дає доступ до такої поверхні з трьох сторін, завдяки чому ви можете запросити до столу помічників, для спільної ліплення пельменів.

використання висувною стільниці як обробної дошки фото

Кухонна тумба з висувною стільницею – це дуже раціональне рішення. Механізми висувних конструкцій були розроблені так, щоб зайняти якомога менше місця. Вони також можуть бути засновані на стандартних ногах додатково оснащених колесами, відповідними стилю всієї кухні. Для таких конструкцій можна знайти місце в вузьких щілинах, які не вписуються в стандартну ширину кухонних тумб.

Посилена ніжками така стільниця послужить вам, як ідеальний бар або стіл.

Додаткова стільниця, яка кріпиться до стіни

Інша розумне рішення, яке буде відмінним варіантом в маленькій кухні – це невелика стільниця, яка кріпиться до стіни. Такий стіл служить як додаткове місце, щоб перекусити, наприклад, для сніданку або обіду на кухні, де немає місця для великого столу.

Додатковий лист ДСП прикріплюється до стіни і розкривається з допомогу спеціальних механізмів. Таке рішення є хорошою ідеєю для одиноких та молодих пар. Просто встановіть поруч з ним один або два стільці, щоб отримати зручне, хоча і невелике місце, щоб поїсти.Якщо кухня відкрита в кімнату, і ви плануєте дизайн інтер’єру кухні їдальні, а стіл змонтований з боку в вітальні, ми отримаємо місце, де ви будете безпечно подавати чашку кави або келих улюбленого напою.

Варіанти дизайну відкритої кухні для вітальні – додатковий стіл, як бар

У цій кухні, відкритої для вітальні, найбільш поширеною умовною межею між вітальнею і кухнею є кухонний острівець. Але це рішення для великих просторів. Правильна ергономіка кухні, правильне планування кухні для маленьких приміщень передбачає в цій ролі ідеальне рішення у вигляді додаткової стільниці, яка виступає також як бару. Її поверхня зазвичай роблять на висоті 110-150 см, що значно вище, ніж стандартні кухонні шафи, висота яких разом з робочою поверхнею складає, як правило, 85-90 см. Для того щоб комфортно насолоджуватися високим столом, можна сидіти поруч з ним на барних стільцях.

Барний стіл є ідеальним для швидкого перекусу, сніданку або, як допоміжна поверхня при приготуванні їжі. Відповідно довгий барний стіл дозволить насолодитися ранковою кавою одночасно всім членам родини.

Більше простору ми можемо отримати від столів на кронштейнах. Це рішення ідеально підходить для кухонного острова, який відокремлює кухню від вітальні. За ним господиня будинку зможе вправно приховати робочу зону, на якій може панувати робочий безлад. Стільниця на кронштейнах дозволяє нам отримати додаткове місце для посуду або декорацій. Кронштейни, прикріплені до конструкції, можна вільно регулювати, адаптуючи її до індивідуальних потреб.

Подібні нестандартні рішення дуже часто дозволяють поліпшити наші житлові умови, економити місце в малогабаритних квартирах, полегшувати працю з приготування їжі, поліпшити і оживити дизайн інтер’єру. При цьому важливо не боятися експериментувати. Для початку можна взяти аркуш паперу і олівець, і спробувати намалювати кілька варіантів розміщення такої конструкції. Потім потрібно визначитися з вибором кольору використовуються у виготовленні матеріалів. Можна робити все під колір решти меблів, а можна і з контрастних матеріалів, в залежності від того, що ви віддаєте перевагу, спокійну або більш яскраву обстановку.

На якості кронштейнів та іншої фурнітури краще не економити і вибирати якісні матеріали, так як від цього безпосередньо залежить довговічність конструкції. Якість цих елементів особливо актуально в таких пристроях, тому-то вони відчувають постійну механічне навантаження. Ці елементи навіть важливіші, ніж основний матеріал, з якого виготовлено виріб. Довгий термін експлуатації з лишком окупить витрати і подарує вам чимало радості від зручної експлуатації цих зручних доповнень вашого житла.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *