Витяжка, вбудована в стільницюВитяжка, вбудована в стільницю

Все більш цікаві і більш інноваційні рішення з’являються в нашому повсякденному житті, в тому числі і на кухні. Для цього виробники меблів і побутової техніки проводять дослідження попиту і розробляють нові конструктивні рішення. В даний час на додаток до гарної операційної продуктивності, енергетичної ефективності і простоті використання, ми орієнтуємося на незвичайний дизайн і високу якість готового продукту. З цих причин виробники створили ексклюзивну лінію обладнання та кухонного начиння.

Витяжка, вбудована в стільницю

Модна інновація – витяжка, вбудована в стільницю

Новинкою в кухонному устаткуванні в даний час є витяжки, вбудовані в стільницю і висуваються з неї. До сих пір в наших кухнях були поширені кухонні витяжки в кутовому, острівному або звичайному варіанті, а також підвісні під кухонні шафи, частково або повністю вбудовані в шафу і видимі тільки з нижньої частини шафи. Нарешті прийшов час витяжок для кухні, вбудованих в стільницю.

Кухонні витяжки, що вбудовуються в стільницю є хорошим рішенням для кухні, де немає навісних шаф, чи ні місця для звичайної витяжки. Вони також є хорошим рішенням для кухонного острова, над яким ми не хочемо або не можемо повісити острівну витяжку, щоб, наприклад, не порушувати стилістику деяких дизайнерських проектів. Також вона буде дуже раціональним варіантом в приміщеннях з острівної кухнею і високою стелею.

Модна інновація - витяжка, вбудована в стільницю

Такі рішення є у кількох виробників побутової техніки.

Витяжка вбудовується в стільницю Siemens

Витяжка вбудовується в стільницю SiemensНаприклад, витяжка для кухні, вбудована в стільницю з колекції Siemens виготовлена ​​з нержавіючої сталі.

Вона має можливість працювати у відкритому чи закритому контурі, тобто в режимі рециркуляції (це важливо, тому що не завжди вдається підключити її до вентиляційного каналу).

Сам прилад, під час роботи, виступає над поверхнею стільниці на 41 см. На додаток до висококласної обробці, виробник також подбав про функціональність. Прилад має вбудовану світлодіодне підсвічування і електронне управління, що дозволяє використовувати її дуже комфортно.Ця модель має 3-ступінчасте регулювання вентилятора і два інтенсивних режиму з автоматичним відключенням через 15 хвилин, що безумовно, дуже практично і економить час. Існують також варіанти, які мають інші додаткові корисні можливості. Дуже зручною функцією є спеціальний матеріал для фільтрів, який дозволяє мити їх в посудомийній машині, завдяки чому їх легко тримати в чистоті, без зайвих праць на очистку. Вибираючи вподобану вам модель, перевірте також гучність її роботи.

В даний час на ринку витяжок, вбудованих в стільницю, трохи пропозицій, тому що це ще досить ексклюзивний продукт. На додаток до Siemens, є такі пропозиції в колекції фірми Фабер, їх краса і елегантність прекрасно гармонує з будь-яким інтер’єром кухні.

Вона повністю ховається під поверхнею стільниці і висувається тоді, коли вам потрібно ефективно позбутися від пари, що утворюються при приготуванні їжі. Моделі можуть має 90 см в ширину, так що ми можемо застосувати такий пристрій як до стандартної плиті на 60 см, так і до більшої за розміром.

Такий прилад виготовлений з нержавіючої сталі і скла, його дуже легко утримувати в чистоті. Крім того, сенсорна панель управління спрощує його використання. Витяжка Фабер має програму безперервного обміну повітрям протягом 24 годин і дуже корисну функцію автоматичного вимкнення через 30 хвилин роботи. Грати фільтра можна легко мити в посудомийній машині. Крім того, прилад оснащений пультом дистанційного керування.

Прилад може мати білу обробку, що дає великі можливості для використання його в дизайні інтер’єру, вона відмінно підійде до дерев’яного кухонного острову в скандинавському стилі.

Витяжка вбудовується в стільницю Фабер

Безумовно, такий прилад є новинкою, він використовується в інтер’єрі ще досить рідко, але заслужено привертає увагу, і ймовірно в майбутньому стане частим гостем в наших кухнях. В даний час він використовується в основному на кухонних островах, як найбільш практичне рішення для такого типу інтер’єру. Крім того, такий пристрій має неповторними декоративними якостями, і для деяких стилів є дуже важливим елементом дизайну. Витяжка, вбудована в стільницю, додає інтер’єру кухні надзвичайно сучасний і елегантний вигляд. Наприклад, для дизайну в стилі хайтек таке рішення може стати одним з головних елементів, що підкреслюють сучасні високі технології. При ухваленні рішення про покупку, пам’ятайте, що прилад забере у нас один з нижніх шаф.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *