Вуличні світильники на дачуВуличні світильники на дачу

Сад і дача – це місце, де можна із задоволенням провести вільний час. Саме тут ми шукаємо можливість відпочити після важкого робочого дня або тижня на роботі. Сюди ми запрошуємо друзів на шашлики, тут граємо з дітьми або усамітнюється від повсякденної суєти в тихому куточку з улюбленою книгою.

Щоб перебування на дачі в вечірньо і нічний час було більш комфортним, необхідно забезпечити якісне освітлення ділянки, яке виконує як практичні функції, так і естетичні. Правильно обрані лампи полегшують переміщення по території ввечері, а також прикрашають дачу і сад, надаючи їм чарівний клімат, тим самим сприяють відпочинку і релаксації. 

Вуличні світильники на дачу – які вибрати?

Існують різні варіанти освітлення для дачі та саду:

  • підвісні вуличні світильники для дачі в різних стилях;
  • вуличні світильники на сонячних батареях для дачі;
  • вбудовані лампи та інші види освітлювальних приладів.

Колір світла

Сучасні маєтку, як правило, оформлені в світлих тонах, і для них вибирають холодне світло, особливо коли на дачі ростуть екзотичні садові рослини. Жовте світло, в свою чергу, буде добре виглядати в оформленні традиційного саду з цегляними або кам’яними будівлями. Для підсвічування рослин, можна вибрати світильники з лампами в нейтральному кольорі.

Колір лампочки

На додаток до кольору світла, також важливий колір лампочки – він може бути білий (молочний) або прозорий. Молочні лампочки дають тонкий і кілька розсіяне світло, він буде менш інтенсивним, м’яким і не зашкодить вашим очам. Це, безумовно, хороший вибір для садових світильників, світло яких знаходиться на рівні очей. Прозорі лампи знаходять своє застосування в рефлекторах, настінних плафонах і канделябрах, які встановлюються на стіні вище лінії погляду.

Вуличні світильники на дачу

Серед найбільш популярних садових світильників можна виділити:

  • рефлектори – зазвичай встановлюють на стінах будівель, але можуть бути також стоячими. Вони дають досить сильне світло з точковим характером.рефлектори
  • канделябри – це світильники, встановлені на стінах будівель, також вони можуть бути підвішені, при цьому ідеально підходять для альтанок і пергол. Моделі можуть бути оснащені датчиком руху і датчиком денного світла, які, безумовно, є зручним рішенням. Це хороший вибір, якщо ви хочете автоматично висвітлювати сад під час пересування по ньому.канделябри
  • стовпчик – це лампа, в якій лінза має практично будь-яку форму. Вона розміщується на стовпчику, який потім поміщають в землю. Іноді такі лампи також мають розширену базу, за допомогою неї конструкція може бути прикручений до бетонному фундаменту, так що великі, важкі світильники таким чином, можуть отримати відповідну стабільність.стовпчик
  • ліхтарі садові – це типові паркові світильники, які мають у своєму розпорядженні на високому залізному стовпі. Вони ідеально підходять для таких садів, де є велика площа, завдяки чому, є багато місця, де ви можете їх розмістити.ліхтарі садові
  • Вуличні світлодіодні світильники для дачі, що вбудовуються в доріжку – це лампи, які мають високу міцність, їх встановлюють в доріжках, і по ним може навіть проїхати автомобіль. Вони виглядають дуже привабливо, безсумнівно, це хороший сучасний варіант.Вуличні світлодіодні світильникиВуличні світлодіодні світильникиВуличні світлодіодні світильники

Днем, сад повинен радувати нас квітами, а в нічний час – світлом. Його краса повинна захоплювати, тому підсвічувати варто не тільки пішохідні доріжки, а й для інших мальовничих куточків варто купити вуличний світильник для дачі.Освітлення ставків і водойм

Освітлення ставків і водоймОсвітлення водойм в саду не тільки підвищує його естетичну привабливість, але і дозволяє забезпечити безпеку пішоходів, маленьких дітей або домашніх тварин.

Для освітлення ставків можна використовувати ліхтарі, вбудовані вуличні світильники для дачі або плаваючі світильники, а також багато інших варіанти.

Плаваючі лампи – це рішення, яке отримують при відповідному коефіцієнті герметичності світильника.

Коли мова йде про воду, конструкції повинні бути належним чином захищені від її попадання всередину, тоді вони будуть добре функціонувати і не представлятимуть ніякої загрози.

Звичайно, естетично вони виглядають досконально і є хорошим доповненням до саду.

плаваючі лампи

Плануючи освітлення ділянки, слід починати з практичного боку освітлення саду, але пам’ятайте, що світло – це також прикраса. Переконайтеся, що висвітлений будь-який перехід або доріжка. Всі сходи, окремі ступені і пороги повинні бути видні в нічний час.

В даний час вуличні світильники для нашої дачі представлені в продажу в дуже великому асортименті. Вони можуть плавати і мати форму кульок або нагадувати за формою свічники або навіть цеглини, вбудовані в стіну. У магазинах можна знайти величезну різноманітність ламп, ліхтарів і ліхтариків, стовпчиків, канделябрів.

Якщо ви використовуєте низькі світильники, світло повинне падати вниз, а якщо високі, то він повинен бути розосереджений. В іншому випадку він буде засліплювати людей, які знаходяться в зоні його дії.

Лампи повинні поєднуватися з навколишнім середовищем і бути адаптовані до стилю саду. Серед величних сосен, ялин, інших дерев і класичних рослин будуть виглядати чудово, наприклад, залізні ліхтарі і лампи, зроблені з легкого алюмінію. До сучасного саду підійдуть ліхтарі з оправою з металевого каркаса або скловолокна. Важливо організувати належне освітлення під’їзної колії і дороги, що веде від воріт до вхідних дверей.

Зовнішнє освітлення живиться від підземної кабельної системи. Багато з вуличних світильників на дачі вимагають досить низької напруги, так що вам потрібно буде використовувати трансформатор. Вимикачі світла для саду краще встановити в одному місці, наприклад, на виході на терасу.

Освітлення дороги і стежок можна забезпечити різними способами, в тому числі, за допомогою малопотужних і економних вкопаних в землю світильників. Найзручніший спосіб управління освітленням саду є інтелектуальна установка, яка дозволяє для різного часу програмувати освітлення з урахуванням конкретних ситуацій, крім того, управляти освітленням з будь-якого місця в будинку, а також через інтернет або мобільний телефон.

Варто висвітлити також стіни будівлі, особливо якщо у вас є чим пишатися. Найкращі результати дають точкові світильники, встановлені під карнизом даху, козирком над вхідними дверима або на терасі. Рефлектори на стінах фасаду дають не завжди красиві тіні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *