Вузька шафа для взуття в передпокійВузька шафа для взуття в передпокій

Передпокій є унікальним місцем, яке є вітриною кожної квартири. Вона повинна бути функціональною, практичною і стильною. Тому дуже важливо правильно вибрати меблі для цієї кімнати. При виборі меблів, перш за все, слід враховувати розмір приміщення. Одним з найбільш важливих елементів цієї кімнати є, безумовно, шафа для взуття. У статті представлені ідеї для прихожей, як її облаштувати і які вибрати елементи меблів для невеликої кімнати, який вибрати шафа для взуття в передпокій, фото цікавих варіантів. Цікаві ідеї допоможуть облаштувати квартиру у вподобаному стилі з урахуванням її розмірів.

Вибираємо шафа для взуття в передпокій

Передпокій є місцем, де ви знімаєте пальто і чоботи, так що дуже важливо, з практичної точки зору мати тут зручний шафа для взуття. Це приміщення має не тільки практичне значення, це перша кімната, яку ви бачите, коли входите в квартиру, тому слід підбирати такі меблі, яка буде також грати декоративну роль і дозволить нам легко підтримувати порядок.

У передпокої повинен бути порядок, виставка всіх пар взуття, яку ми носимо, не буде виглядати добре, тому краще більшу її частину заховати за дверцятами або хоча б красиво розташувати. Впорядкувати її нам допоможе невелика шафа для взуття в передпокій. Якщо кімната являє собою приміщення з великою площею, ми можемо вибрати будь-який розмір меблів. Великий гардероб дозволить нам зберігати в ньому куртки, пальто, чоботи туфлі і багато інших речей в одному місці.

Вибираємо шафа для взуття в передпокій

Однак не всі знаходяться в такому зручному положенні, і велика частина прихожих в наших малогабаритних квартирах – це маленькі і вузькі простору. У цьому випадку буде доцільно придбати зручні тумби для взуття в передпокій вузькі, в яких знайдеться місце для сезонного взуття, а решту можна зберігати в іншому місці. У невеликому приміщенні ви не можете обійтися без дзеркала, яке візуально збільшить простір, і дозволить нам поглянути на наш зовнішній вигляд перед виходом. На ринку існують різні види меблів, а для вузьких просторів нам стане в нагоді тумба для взуття вузька, з максимальною шириною 20 см.

Вузька шафа для взуття в передпокій

Ми всі знаємо то почуття, коли в поспіху вранці, шукаючи пару взуття, ми впадаємо в гнів, коли не можемо знайти її. Ми можемо виправити це шляхом розумного способу організації туфель – розташувавши їх за кольором або частотою використання. У підтримці порядку, без сумніву, нам допоможе правильна взуттєва тумба. Як вибрати кращий варіант для наших потреб?

Вузька шафа для взуття в передпокій

Ми допоможемо вибрати з безлічі моделей, ту шафу для взуття, який найкраще підійде до дизайну всього інтер’єру. У галереї ми представляємо кілька ідей для облаштування холу з Обувниці.Невелика, але містка вузька галошниця для взуття

В даний час на ринку доступний досить широкий асортимент взуттєвих тумб. Обувниці в коридорі відрізняються не тільки з точки зору зовнішнього вигляду і розмірів, але і з точки зору дизайну. Все частіше вони мають додаткові ящики для дрібних предметів. Найпопулярнішим є той предмет меблів, який не тільки займає мало місця, але і підходить для розміщення великої кількості пар. При пошуку такої моделі найкраще вибирати прості варіанти без зайвих витребеньок. Це не означає, однак, що ми приречені на нудні, типові рішення. На меблевому ринку є багато оригінальних Обувниці, які поєднують в собі функціональність і вишуканий дизайн.

вузька галошниця для взуття

Високий пенал дозволить вмістити і зимові чоботи і туфлі, що особливо важливо в міжсезоння, коли погода може часто змінюватися. Якщо ширина стіни дозволяє, то можна вибрати широку модель, яка також надасть нам більше місця для зберігання.

вузька галошниця для взуття

Обувниці зі зручним сидінням

Для невеликої кімнати ідеально підходять взуттєвниці з сидінням. Такі моделі економлять багато цінного місця, так як поєднують в собі функцію зберігання і сидіння. За допомогою цього рішення, ми заощадимо місце для стільця, пуфика або табурета. Такі моделі можуть приймати різні форми – від найпростіших, з дерев’яним сидінням, до прикрашеної елегантною тумби. Такий варіант особливо рекомендується для людей похилого віку, які мають проблеми з одяганням і зняттям взуття і мають потребу в сидінні.

Обувниці зі зручним сидінням

Вузька шафа з похилими дверцятами

Звичайним рішенням є використання в невеликих прихожих високих і вузьких шафок, в яких туфлі розміщуються в передбачених для них похилих дверцятах.

Вузька шафа з похилими дверцятами
Таку галошниці можна придбати як в підлоговому варіанті, так і в підвісному. Підвісна галошниця особливо рекомендується для невеликих приміщень.

Вузька шафа з похилими дверцятами

Як вибрати кращий шафа для взуття?

Важливим фактором при виборі шафки є матеріал, з якого він зроблений. Найбільш поширеним матеріалом є деревина або її імітація. Її головною перевагою є широкий вибір варіантів кольору, що дозволяє легко інтегрувати такі меблі в інтер’єр приміщення.

шафа для взуття

Останнім часом в конструкції шаф дуже поширені додаткові ящики для дрібних предметів. Це дуже практичне рішення, тому що ми можемо заховати там все маленькі предмети, які ми використовуємо щодня – це ключі, документи і рукавички, при такій конструкції, вони все завжди будуть у нас під рукою! Добре підібраний шафка для взуття, безумовно, може значно полегшити нам ранкові збори, заощадить час і допоможе навести порядок в холі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *