Затирка з блискіткамиЗатирка з блискітками

Гламурний стиль в дизайні інтер’єру виглядає дуже ефектно і дуже жіночно. Виконуючи дизайн інтер’єру в стилі гламур, легко перейти тонку грань, коли шик переростає в нав’язливість. Тому, щоб такий інтер’єр виглядав елегантно, він повинен бути добре продуманий.

У цьому стилі легко переборщити з добавками, так що краще всього поставити на сміливі, поодинокі акценти, ніж намагатися об’єднати багато яскравих і блискучі елементи разом. Для тих, хто має мало досвіду, краще вибрати перевірені рішення. Таким рішенням може бути блискучий фон, який задає тон і характер всьому інтер’єру.

Додати трохи жіночного гламуру в ванну кімнату або на кухню може затирка з блискітками. Ця маленька деталь зробить дизайн ванною або кухні дуже ефектним і неповторним.

Світло в головній ролі

Світильник, виготовлений з блискучих кристалів, меблеві ручки з полірованого скла, дзеркало в декоративній рамці, оточені чорними, білими і сильними відтінками рожевого і фіолетового – важливі елементи інтер’єру ванної кімнати в цьому еклектичному і кілька екстравагантному стилі гламур. Важливо, щоб всі елементи дозволили грати першу скрипку світла, який тут є незамінною композиційної деталлю, виявляючи в меблів, аксесуарах та оздоблювальних матеріалах зовсім іншу природу.

Затирка з блискітками

Ні для кого не секрет, що гламур балансує на тонких лініях і натхненний стилем бароко. Однак неписьменним дизайном можна легко перетворити його в карикатуру, яка знаходиться майже на межі кітчу. Тому добавки слід вибирати дуже продумано.

Затирка для плитки з блискітками, як прикраса інтер’єру

Сьогодні, думаючи про вибір плитки і кольорах швів, ми не сприймаємо їх, як різні елементи. Вони повинні створювати єдине ціле. Виробники оздоблювальних матеріалів пропонують безліч квітів, для підбору шва до кольору плитки і це дає нам широкі можливості для аранжування.

Фото затерли з блискітками на мозаїчному покритті стін і стільниці

Фото затерли з блискітками на мозаїчному покритті стін і стільниці

Можна купити затірку з блискітками в кольорі срібла або золота, зіставивши інтенсивність блиску до своїх потреб і підбираючи її колір до плитки, мозаїки або навіть меблів, навколишнього стіну. Затирка, блискуча блискучими цяточками, знайде своє місце на освітленому підлозі і обшивці стін. Дуже оригінальний ефект вона буде створювати в душі, де блискітки для затирання швів будуть ще більше іскритися, під падаючими на них струменями води.

Кольори затірки з блискітками і варіанти їх використання

Виробники пропонують багату кольорову палітру для цього оздоблювального матеріалу. У лінійках провідних виробників можна знайти до 30 і більше квітів блискучою затірки для плитки, яка іскриться з більшою або меншою інтенсивністю при різному освітленні – центральному і точковому штучному освітленні або м’якому денному світлі.

Фото – блиск для затерли і штукатурок

Фото - блиск для затерли і штукатурок

Серед переваг продукту можна відзначити можливість використання його для всіх видів плитки та скляної мозаїки. Затирка блискуче виглядає найкраще з більш широкими швами – 2 – 25 мм, тоді можна отримати найбільш виразний ефект парчі.

Фото – затирка для мозаїки з блискітками

Фото - затирка для мозаїки з блискітками

Крім того, доступні кольори часто є еквівалентом звичайного затірки без блиску, завдяки чому можна комбінувати різні шви – блискучі і матові на різних елементах обробки. Привабливими є навіть самі назви відтінків, наприклад, полум’я бурштину, блиск алмазу, світіння топазу. Важливо, однак, при виборі певного типу ефекту використовувати здоровий глузд.

Фото різних видів затирання і варіанти її використання

Перед виконанням робіт треба ретельно підібрати колір затірки до кольору плитки і мозаїки. Цей вибір може грунтуватися, як на гармонії, так і на контрастах, в залежності від того, якого ефекту ми бажаємо досягти. Нижче представлені деякі приклади з фото, як можна підбирати затірку з блискітками до різних видів плитки та мозаїки.

 • Біла затирка з золотим блиском.Біла затирка з золотим блиском
 • Біла затирка з сріблом.Біла затирка з сріблом
 • Темно і світло-сіра затирка з срібним блиском.Темно і світло-сіра затирка з срібним блиском
 • Темно і світло-бежева затирка з золотим блиском.Темно і світло-бежева затирка з золотим блиском
 • Коричнева затирка з золотом і міддю.Коричнева затирка з золотом і міддю
 • Синя і зелена затирка і мерехтливими блискітками.Коричнева затирка з золотом і міддю

Види затірки з блискітками і її властивості

У продажу можна знайти епоксидну затірку з блискітками і вироблену на основі глиноземистого цементу, який має підвищену стійкість до забруднень, впливу ультрафіолетових променів, масел і миючих засобів. • ефект парчі створює оригінальний декоративний вигляд завдяки унікальній формулі. Сам ефект залежить від типу, інтенсивності і кута світла і розташування швів (стіни, підлогу).
 • Антигрибкова захист. Варто вибирати продукт, який містить компоненти, що захищають шви від зростання грибків, цвілі і водоростей, що дозволить протягом тривалого часу зберегти естетику поверхні і здорову атмосферу в кімнаті.
 • швидкість застигання. При виборі також варто звернути увагу на швидкість застигання. Особливо це актуально в разі підлогового покриття. Деякі склади дозволяють ходити по такій підлозі вже через 3 години від затирання, хоча повне навантаження можлива тільки після 24 годин.
 • еластичність – цементна затирка рекомендується для облицювання надійно закріплених на дерев’яній основі панелей з дерева або гіпсокартону, стяжок та штукатурок, зроблених на опалювальних системах. Також вона підходить для обробки традиційних будівельних матеріалів, таких, як цементно-вапняна штукатурка, цементна стяжка підлоги.
 • Ширина швів 2 – 25 мм – такі затирання можуть бути використані як для мозаїки, так і для плитки великих форматів.
 • Цементний розчин придатний для закладення швів керамічної плитки (глазурованої плитки, теракота, мозаїки), облицювання натуральним каменем і кам’яним агломератом, бетонних плиток, скляної мозаїки і склоблоків – люксферов.
 • Цементний розчин є водонепроникним, його можна використовувати в приміщеннях як сухих, так і вологих, наприклад, на кухні, у ванній кімнаті і передпокої.
 • Стійкість до утворення тріщин, подряпин і стирання. Цей склад легко приготувати, він пластичний і зручний в експлуатації, дозволяє легко і швидко заповнювати шви і не дряпає поверхню мозаїки і плитки.

Підготовка поверхні і розчину

Щоб ефект від виконаних робіт був виразним і естетичним, і при цьому тримався він якомога довше, важливо правильно підготувати поверхню і виконувати роботи в потрібній послідовності. Важливо також дотримуватися певний температурний режим в приміщенні.

Затирка швів повинна починатися після того, як закінчиться затвердіння клею, використовуваного для укладання плитки або мозаїки, але не раніше, ніж через 24 години. При використанні бистросхвативающегося клею можна починати заповнювати шви через 4 години. Зазори між елементами повинні мати однакову глибину.

 1. Перед роботою треба ретельно змити пил і будь-які забруднення. Поверхня плитки повинна бути очищена за допомогою вологої губки.
 2. Потім треба злегка зволожити шви.
 3. Суху суміш слід висипати з мішка в ємність з відповідним кількістю води в пропорції, зазначеної виробником. Зазвичай це 200-250 мл води на 1 кг сухої суміші. Потім треба перемішати масу до отримання однорідної консистенції. Після приблизно 5 хвилин все знову перемішати. Маса повинна бути використана протягом приблизно 2 годин.

Нанесення затірки

Маса наноситься глибоко і щільно в шви за допомогою гумового шпателя або кельми. Надлишки збираються по діагоналі до країв плитки. Після затвердіння, треба протерти вологою губкою шви і плитку. У кімнаті не можна допускати утворення протягів. Протягом перших декількох днів після того, як виконані роботи, необхідно промивати шви чистою водою.

Примітка. Надмірно поглинає вологу плитка (наприклад, мармур) може зазнавати змін кольору, тому перед заповненням швів треба виконати тестування на невеликій ділянці, щоб уникнути пошкодження великих ділянок. З урахуванням того, що можливі невеликі відмінності в кольорі, в одному місці треба застосовувати затірку однієї і тієї ж дати виробництва та номера партії. Занадто раннє миття або занадто рясне замочування може призвести до вимивання свіжого цементного розчину. Використання невідповідного кількості води в розчині може привести до погіршення його технічних характеристик і естетики.

Інтенсивність мерехтливого ефекту залежить від типу світла, який падає на плитку або мозаїку з блискучою затіркою, його інтенсивності і кута падіння, а також ширини затирання і місця, де розташована керамічна плитка. Відмінно вона буде представлена ​​на стінах або на підлозі, на колонах і фартуху кухні. Найкраще вона виглядає у світлі прожектора, при денному світлі стає делікатесом. У будь-якому випадку ефект вийде чудовий!

Добре виглядає затирка швів з блискітками в будь-якому інтер’єрі, але найкраще підійде для еклектичного і гламурного стилів. Добре продуманий інтер’єр, мерехтливий і блискучий деталями меблів і обробки, стане унікальною прикрасою будинку або квартири. Не варто боятися гламуру, тому що якщо дизайн добре продуманий, він буде дуже стильним і неповторним і зробить щоденний відпочинок в домашній зоні абсолютно дивним.

Затирка з блискіткамиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *