Змішувач для ванни з душем який вибратиЗмішувач для ванни з душем який вибрати

Якщо ви вже вирішили який душ вибрати для ванної, настав час подбати про вибір змішувача. Більшість змішувачів для ванної виготовлені з латуні. Про якість корпусу свідчить вміст міді (повинно бути 59%). Однак, це ми не в змозі перевірити. Можна приблизно оцінити, наскільки змішувач має товсті стінки, оцінивши його вага.

Гарного якість крани забезпечені керамічними головками, так що немає необхідності використовувати прокладки, які є причиною частих течі кранів. Керамічні головки також дозволяють знизити споживання води.

Змішувач для ванни з душем – який вибрати?

Опустивши поки естетичний вигляд і зручність установки, розглянемо основні критерії, які треба враховувати, щоб вибрати і купити довговічні і якісні змішувачі для ванної з душем.

Сплави для змішувачів для ванної

Всім давно відомо, що про хорошу якість крана і змішувача свідчить його вага, що означає використання міцних матеріалів в достатній кількості. Цей фактор як і раніше варто брати до уваги.

Змішувач для ванни з латуні

Хоча на ринку є безліч цікавих моделей – таких, як крани із стільникового полікарбонату або кераміки, латунь досі є основним матеріалом, з якого виготовляють корпуси. Змішувач для ванни з латуні досить поширений у нас. Латунь відзначена символом MO 59, а число є похідним від домінуючого елемента – міді (близько 59%).

Якість сплаву може варіювати, в залежності від складу окремих елементів. Якщо виробник економить на міді, якість латуні буде низьким, змішувач буде більш схильний до пошкоджень. На жаль, в магазині ми не можемо це перевірити.

Інший неприємний сюрприз, який пов’язаний з економією виробників на латуні, це тонкий корпус крана. Але він може бути виявлений шляхом порівняння ваги змішувачів аналогічного розміру і обладнання. Якщо вони сильно розрізняються, звичайно, краще вибрати той, який важче.

Якщо при виробництві змішувачів використовуються інші сучасні матеріали (полікарбонат, акрил і мінеральні композити), ми можемо тільки довіритися виробникам, що матеріали добре себе проявлять в експлуатації.

Керамічні головки для змішувачаКерамічні головки для змішувача

В сучасних якісних виробах використання керамічної головки для змішувача вже не рідкість, а скоріше правило. Оснащені нею крани більш довговічні і не течуть. В даний час майже у всіх популярних типах змішувачів представлені такі головки.

Завдяки їм виробники гарантують збільшення терміну служби крана до 10 або навіть до 15 років. Але будьте обережні – це, як правило, відноситься до голівки або корпусу, а не інших компонентів крана. Варто перевірити, як довго поширюється гарантія на них.

хороші рішення

Які елементи будуть включені в змішувач, залежить від багатьох чинників. Перший, звичайно, це місце призначення – кухонний змішувач вимагає одних рішень, кран для ванни або змішувач для ванної з душем, інших. Проте деякі елементи є загальними для всіх або декількох типів кранів.  • Головка крана. Дуже популярні одноричаговиє крани зі стандартною керамічною голівкою. Завдяки їм змішувачі НЕ будуть текти. Ширина головки також впливає на розмір потоку води – за замовчуванням 35 і 40 мм. Перші підходять для невеликих санвузлів (умивальник, біде), другі можуть регулювати потік в більшому діапазоні.
  • Аератори для води на змішувачі. Вибираючи змішувач, вилив з аератором, ви заощадите воду. Цей фільтр встановлений на носик, його завданням є аерація струменя води. Це збільшує її обсяг при зменшенні витрати води. Аератор для води є найбільш поширеним обладнанням крана, його встановлюють як в кухні, так і у ванній кімнаті (на умивальник, біде, ванну і душ).
  • Автоматична пробка. Багато крани виробляються в комплекті з дренажним клапаном, який називається автоматичною пробкою. Вона відкривається і закривається за допомогою важеля, розташованого на корпусі. Ці пробки встановлені в умивальниках і біде. У моделях для кухні та ванної, автоматичні пробки не залежать від крана їх виступають, як елемент декорації зливу-переливу.
  • Висувний носик. Встановлюється в кухонних змішувачах. Він полегшує роботу на кухні, тому що дає можливість заповнення резервуара за межами раковини, до якого не дістає стандартний носик. Шланг подовжувач ховається в крані і має утяжелитель або пружину, завдяки яким легко ховається в корпусі. Таке ж рішення використовується в душ, пристрій для ванни з висувним носиком є ​​досить зручним. Його власники зможуть швидко оцінити всі його можливості.

Деталі, які потребують уваги

При покупці змішувача слід звернути увагу на рухомі частини. Також потрібно звернути увагу на місця підключення до труб, які вони мають ущільнення.

Шланг для душа Як вибрати?

Важливим є тип матеріалів, з яких зроблений шланг з душем для ванної. Якщо матеріал низької якості, то шланг для душа швидко покривається каменем, тріщинами і починає протікати. Кращий шланг для душа з подвійною опліткою зі сталі, з високою міцністю на розтяг. Він характеризується дуже довгим терміном експлуатації, що підтверджується гарантією виробника на 10 років. Але якщо ми дбаємо більше про легку чищенні, то тоді можна вибрати шланг з ПВХ – його можна просто протирати вологою тканиною.

Шланг для змішувача з висувним душем. Довжина шланга 150 см. Найміцніший плетений шнур з металу.

Потік без каменю. Крани, як правило, мають обладнання, яке допомагає боротися з відкладеннями каменю. Виробники називають їх по-різному, наприклад, easy celan і можуть використовувати різні технічні рішення. Осаджують відкладення, наприклад, силіконові гумки, встановлені в голівці. Вони є гнучкими, полегшуючи тим самим очищення, їх можна мити з губкою. В отвори розпилення можуть бути також вбудовані тонкі пластикові штифти, які висовуються і відводять воду з осадом. Такі рішення, як правило, використовуються для прихованого монтажу.

Змішувач термостатичний, з двома вентилями або з одним важелем?Змішувач термостатичний, з двома вентилями або з одним важелем?

Вибираючи між двохвентильні змішувачем і одноважільним, пам’ятайте, що вони відрізняються не тільки дизайном, але і впливають на споживання води. Якщо ми хочемо економити, то варто вибирати змішувач змішувач, який дозволяє швидко і точно регулювати силу потоку і бажану температуру води. А потім повторити цю установку, лише піднімаючи важіль. Також допоможуть в економії термостатичні пристрої, в яких одним краном регулюється температура, а іншим подача води. Регулювання ручок кранів з двома вентилями займає більше часу, а різниця в споживанні води становить близько 20%.

Зниження споживання води і енергії сьогодні є необхідністю з багатьох причин, не останньою з яких є стан наших гаманців. Варто інвестувати в пристрої, які потім економлять наші гроші.

термостат – це блокуючий елемент, який запобігає надходженню води при температурі, відмінній від раніше встановленого користувачем. Завдяки цьому механізму, ми економимо кілька хвилин витоку води.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *