Звичайний підлоговий унітаз або підвісний, який кращеЗвичайний підлоговий унітаз або підвісний, який краще

При облаштуванні ванної кімнати і санвузла проблем вибору предостатньо, і це в основному пов’язано з безліччю пропозицій на ринку і невеликим розміром приміщень. Існує багато цікавих рішень, серед яких кожен може знайти щось для себе. Але що робити, коли ми заблукали в лабіринті пропозицій?

Звичайний підлоговий унітаз або підвісну?

Обставляючи ванну кімнату, ми прийняли величезну кількість рішень. Багато уваги ми приділили тому, який душ вибрати для ванної, яку раковину і плитку, в той же час сантехніка є одним з тих елементів обладнання санвузлів, які до недавнього часу вибирали порівняно швидко. Кілька років тому на ринку були доступні варіанти сантехніки в порівняно невеликому асортименті конструкцій і прийняти рішення, який хороший унітаз для будинку або квартири, було дуже легко. Вони мали одну систему змиву, були схожі на вигляд і мали однаковий білий колір кераміки – майже в кожному санвузлі стояв приблизно один і той же варіант.

підвісний унітаз

В даний час на ринку існує величезна кількість моделей, які відрізняються один від одного за формою, кольором і прикладним рішенням. Найчастіше люди вибирають моделі сантехніки, відповідні декору санвузла. Однак, останнім часом у продажу все частіше зустрічаються підвісні унітази, які принципово відрізняються від традиційних підлогових конструкцій. Який унітаз краще підвісний або підлоговий? Обидва види мають свої переваги і недоліки, давайте їх розглянемо.

Підвісний унітаз за і проти

переваги

1. Сучасний дизайн. Підвісні унітази, перш за все, мають сучасний дизайн і нескладний пристрій. Він може мати різні форми і плавні лінії, що дозволяє зробити коригування стилю туалету, дає можливість зробити його більш сучасним.

Підвісний унітаз за і проти

2. Прихована інсталяція. Великою перевагою установки підвісного варіанту є досягнення відмінного естетичного вигляду: резервуар і інсталяція повністю прихована. У цьому сенсі кращі підвісні унітази з інсталяцією прихованої.

Підвісний унітаз за і проти
3. Гігієнічність. Прості форми означають більш легке обслуговування і підтримання чистоти самої чаші і статі під нею. Важливою перевагою підвісних чаш є здатність швидко очистити підлогу. Особливо зручні в цьому сенсі безободковие підвісні унітази, які не мають обідка, під яким накопичується бруд.

Підвісний унітаз за і проти
Недоліки підвісних унітазів або міфиВелика кількість людей думають, що в разі аварії, прориву труби, такі системи дуже складно ремонтувати і доведеться розбивати стіни, так як інсталяція знаходиться за перегородкою. Ніщо не може бути далі від істини – отвір, де знаходиться кнопка для підвісного унітазу, забезпечує доступ до механізму змиву.

Недоліки підвісних унітазів або міфи

Багато людей, які задаються питанням, про вибір підвісної варіанту бояться труднощів підгонки інсталяції до чаші. Продукти, що пропонуються на ринку, утворюють повний комплект, таким чином, можна придбати в одному місці всі елементи, необхідні для установки інсталяції в зборі.

Який вибрати унітаз звичайний або підвісний?

Майте на увазі, що вибираючи підвісний варіант, ми повинні зважати на те, що установка цього продукту вимагає додаткових зусиль і часу. Щоб встановити підвісну чашу повинні бути вирізані отвори в стіні або побудована стіна з гіпсокартону.

Звичайний компактний унітаз

Широко доступний і звичний для нас компактний варіант може мати цікавий вид і вражаючі нетрадиційні форми. Прості геометричні форми підходять як для класичних, так і для сучасних ванних кімнат.

Звичайний компактний унітаз

Переваги звичайного унітазу

• Основною перевагою компактного звичайного унітазу є простота установки. Замінити його набагато простіше і швидше, в порівнянні з підвісним варіантом. Компакти можуть бути встановлені в традиційному варіанті або безпосередньо до стіни. Рішення дозволяє економити в санвузлі простір і заховати неестетичні каналізаційні труби.

• Ще одна істотна перевага – це його низька ціна і широкий вибір.

недоліки

Основним недоліком такої конструкції є труднощі в гігієні і очищення. Варто вибирати моделі, які дозволять нам економити час на підтримці в чистоті туалету. Це повинні бути прості форми, гладкі поверхні і відсутність ніш, в яких може накопичуватися пил і бруд. Хорошим вибором буде безободковий підлоговий унітаз.

Звичайний підлоговий унітаз або підвісний, який краще

На що звернути увагу, вибираючи хороший унітаз для квартири?

  • Незалежно від того, яке рішення ви виберете, зверніть особливу увагу на якість продукту, сантехніка повинна мати гладку, рівну поверхню.
  • Високої якості сантехніка повинна підтверджуватися довгим терміном гарантії і післягарантійним обслуговуванням.
  • При виборі розгляньте не тільки якість і зовнішній вигляд сантехнічного приладу, але і функціональність. Варто прийняти рішення про товар, який має додаткові переваги: ​​унікальне покриття для легкого обслуговування, практичні канали системи змиву, системи повільного опускання сидіння унітазу.

Таким чином, розібравшись з особливостями унітазів різних конструкцій не так вже й складно зробити вибір.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *